اجاره تشک مواج

یکی از تجهیزات مورد نیز بیماران در هر رده سنی و با هر بیماری که دارند، تشک مواج میباشد. تشک های مواج میتوانند عارضه های افراد بستری شده را کم کنند و صدمات و عوارض ناشی از خوابیدن زیاد و کم تحرکی بیماران و سالمندان را کاهش دهند. تشک های مواج مشخصات و ویژگی های متعددی دارند که در ادامه به آنان میپردازیم و برای تهیه و یا اجاره کردن یک تشک مواج مناسب یک راه حل عالی را پیشنهاد میکنیم.

موارد استفاده از تشک مواج

یکی از مشکلات بیمارانی که نیاز به بستری شدن بلند مدت دارند میتواند بروز زخم بستر باشد. متاسفانه بیماران و سالمندانی که بیش از حد معمول مجبورند به حالت درازکش باشند و تحرک کمتری را نسبت به باقی مردم داشته باشند دچار زخم بستر میشوند.

این زخم در نتیجه کاهش جریان خون در بخش های استخوانی بدن مانند دنبالچه، پاشنه، سر و آرنج بوجود می آید. بیمارانی که مجبورند برای مدتی طولانی در بستر درمان باقی بمانند و قادر به تغییر موقعیتشان در بستر نیستند در صورتی که تدابیر لازم برایشان در نظر گرفته نشود مبتلا به زخم بستر خواهند شد.

یکی از راه حل های پیشگیری از این مشکل استفاده از تشک مواج یا تشک زخم بستر در کنار اجاره تخت بیمار میباشد که هوا را در زیر بیمار به جریان انداخته و از مبتلا شدن بیمار به زخم بستر جلوگیری می نماید.

تشک مواج

با تشک مواج از زخم بستر جلوگیری کنید

با کم کردن فشار از پوست بیمار، تمیز نگاه داشتن زیر بیمار و بهبود وضعیت تغذیه، میتوان زخم بستر را به حداقل رساند. در صورتی که حرکت بیمار کم باشد و فشار ایجاد شده برداشته نشود، این فشار می تواند باعث اختلال خون رسانی و ایجاد زخم گردد. کاهش فشار با تغییر وضعیت های دوره ای بیمار که معمولا هر ۲ ساعت انجام میشود و همچنین استفاده از سطوح حمایتی کاهنده فشار میسر است.

 

سطوح حمایتی خاص از جمله تشک ها، تخت ها و بالش ها، فشاری که وزن بدن بیمار بر پوست و بافت های بدن وارد می کند را کاهش داده یا بر طرف می کنند.

ویژگی تشک های مواج بیمارستانی

این تشک ها معمولا برای بزرگسالان استفاده میشود و میتواند علی رقم مزیت ها، محدودیت هایی داشته باشند. محدودیت هایی مثل قد و یا وزن بیمارانی که میخواهند از آن استفاده کنند. اما اغلب این تشک های مواج برای افرادی که تا ۱۸۰ سانتی متر قد و ۱۱۰ کیلوگرم وزن دارند مناسب هستند. البته وسط این تشک ها  سوراخی وجود دارد و بیمارانی که نمی توانند زیاد بدن خود را حرکت دهند برای قرار دادن ظرف لگن استفاده می شود.

تشک مواج بیمارستانی دارای شبکه هایی است که با یک پمپ مخصوص، به نوبت باد میشوند و سطح پوستی بیمار را تغییر میدهند که با یک دکمه موجود میتوانید فشار داخل تشک را تنظیم کنید. قیمت این تشکها این تشک ها برای مصارف خانگی و بیمارستانی بسیار مناسب هستند.

 

پیشنهاد پزشکان و متخصصان

برای جلوگیری از بروز درد های ناشی از فشار های مزمن، پیشگیری از ایجاد زخم بستر ها در طولانی مدت و انجام درمان های خانگی استفاده از تشک مواج را به شما پیشنهاد میکنیم. این تشک با تمام ویژگی های گفته شده اکنون در سایت تخصصی پزشک تجهیز موجود میباشد.

کافیست برای تهیه این محصول با بهترین قیمت با راه های ارتباطی ما در تماس باشید. نصب، استفاده و نگهداری تشک مواج یا تشک زخم بستر بر اساس وزن بیمار بسیار ساده و تعویض آنها در صورت بروز پارگی به راحتی امکان پذیر می باشد که متخصصان ما شما را در این امر راهنمایی میکنند.

نمایش همه جمع کردن

۴ پاسخ به “اجاره تشک مواج”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *